Locatie en speeltijden

Locatie:
   Sporthal de Stigt
   Kapelstraat 100 te Uden

Speeltijden:
   Bad-Mini-ton
   Jeugd
   Senioren

Jeugdfeest Glow in the dark
Spelen en Happen Jeugd
Jeugdteam U15 Kampioen

Jeugd competitie 2019-2020

BNL-U9 Slamis J4 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
 22-9-19 9.30  Slamis J4  BC EHV J6  X  Nicola
 29-9-19  11.30  BC Veldhoven J6  Slamis J4 4-4  Nina
 6-10-19 10.00  BC EHV J6  Slamis J4  Juline
 3-11-19  11.30  BC Veldhoven J6  Slamis J4 3-5  Nina
 10-11-19 9.30  Slamis J4  BC Veldhoven J6 4-4  Wiktoria
 8-12-19 9.30  Slamis J4  BC Veldhoven J6 6-2  
 12-1-20 11.30  BC Veldhoven J6  Slamis J4    
 19-1-20 13.15  BC EHV J6  Slamis J4  
 26-1-20 9.30  Slamis J4  BC EHV J6  
           
BNL-U11-1 Slamis J2 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
 15-9-19  9.30  BC Geldrop J8  Slamis J2 1-7  Max
 22-9-19  9.30   Slamis J2  BC Veldhoven J5 8-0  Noa 
 29-9-19  9.30   BC de Zwaluwen J4  Slamis J2 0-8  Anouk 
 6-10-19  10.00   BC Oss J5  Slamis J2 1-2  Nora 
 10-11-19  9.30   Slamis J2  BC'67 Veghel J5 6-2  Elles 
 1-12-19  9.30   Slamis J2  BC Geldrop J8 7-1  
 15-12-19  9.30   Slamis J2  BC de Zwaluwen J4 7-1  
 12-1-20  9.30   Slamis J2  BC Oss J5 8-0  
 19-1-20  10.00   BC'67 Veghel J5  Slamis J2 2-6  
 16-2-20  11.30   BC Veldhoven J5  Slamis J2    
           
BNL-U11-2 Slamis J3 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
 14-9-19 17.00  BC Oosterhout J7  Slamis J3 6-2  Skyler
 29-9-19 12.00  BC BH J3  Slamis J3 2-6  Jay 
 6-10-19 9.30  SV Olympus'69 J3  Slamis J3 6-2  Levi 
 3-11-19 9.30  Slamis J3  BC EHV J5 2-6  Anora 
 10-11-19 9.30  Slamis J3  FST J3 1-7  Surya 
 17-11-19 10.00  BC Geldrop J9  Slamis J3 7-1  
 1-12-19 9.30  Slamis J3  BC Oosterhout J7 2-6  
 15-12-19 9.30  Slamis J3  BC BH J3 4-4  
 12-1-20 9.30  Slamis J3  SV Olympus'69 J3 3-5  
 18-1-20 9.45  FST J3  Slamis J3 6-2  
 26-1-20 9.30  Slamis J3  BC Geldrop J9 3-5  
 9-2-20 13.15  BC EHV J5  Slamis J3    
           
BNL-U17 Slamis J1 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
 14-9-19 17.00  BC Oosterhout J3  Slamis J1 0-8  Noah
 22-9-19 9.30  Slamis J1  BC Veldhoven J3 8-0  Tjietse 
 6-10-19 10.00  BC Oss J1  Slamis J1 1-7  Demi 
 3-11-19 9.30  Slamis J1  BVC 74 J1 8-0  Hannah 
 10-11-19 9.30  Slamis J1  BC'67 Veghel J1 6-2  
 17-11-19 14.00  BCH J1  Slamis J1 2-6  
 1-12-19 9.30  Slamis J1  BC Oosterhout J3 8-0  
 8-12-19 9.30  BC Veldhoven J3  Slamis J1    
 12-1-20 9.30  Slamis J1  BC Oss J1 7-1  
 19-1-20 10.00  BC'67 Veghel J1  Slamis J1 2-6  
 26-1-20 9.30  Slamis J1  BCH J1 7-1  
 9-2-20 10.00  BVC 74 J1  Slamis J1 2-6  
           

BBF Jeugd najaars-competitie 2019

BBF-Jeugdklasse 6 Slamis 1 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
 27-9-2019 18:00  HBV 5  Slamis 1 4-12  Jasmijn
 30-9-2019 18:00  BC Argus 3  Slamis 1 3-13  Merel
 10-12-2019 18:30  Slamis 1  BC Hilvarenbeek 1 6-10  Dean
 22-10-2019 18:30  Slamis 1  HBV 5 12-4  Lois
 17-12-2019 18:30  Slamis 1  BC Argus 3 12-4  
 5-11-2019 19:00  BC Hilvarenbeek 1  Slamis 1 8-8  
 15-11-2019 18:00  HBV 5  Slamis 1 3-13  
 18-11-2019 18:00  BC Argus 3  Slamis 1 5-11  
 26-11-2019 18:30  Slamis 1  BC Hilvarenbeek 1 11-5  
           
BBF-Jeugdklasse 7 Slamis 2 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
 24-9-2019 18:30  Slamis 2  BV De Klapper 3 9-7  Elles
 1-10-2019 18:30  Slamis 2  BV Sparrenburg 7 3-13  Lisanne
 14-12-2019 10:00  BCG 3  Slamis 2 9-7  Mirte
 26-10-2019 9:00  BV De Klapper 3  Slamis 2 5-11  Jason
 2-11-2019 8:30  BV Sparrenburg 7  Slamis 2 15-1  Stijn
 5-11-2019 18:30  Slamis 2  BCG 3 5-11  Matthieu
 12-11-2019 18:30  Slamis 2  BV De Klapper 3    
 19-11-2019 18:30  Slamis 2  BV Sparrenburg 7 5-11  
 30-11-2019 10:00  BCG 3  Slamis 2 11-5  
           
BBF-Jeugdklasse 8 Slamis 3 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
 23-9-2019 18:00  BC Argus 4  Slamis 3 10-6  Kimi
 8-10-2019 18:30  Slamis 3  HBV 6 4-11  Yzze
 21-10-2019 18:30  BV Shuttle Up 2  Slamis 3 11-5  Jasmijn
 29-10-2019 18:30  Slamis 3  BV De Klapper 4 14-2  Daniel
 5-11-2019 18:30  Slamis 3  BC Argus 4 6-10  Teime
 22-11-2019 18:00  HBV 6  Slamis 3 9-7  Lau
 26-11-2019 18:30  Slamis 3  BV Shuttle Up 2 7-9  
 14-12-2019 9:00  BV De Klapper 4  Slamis 3 9-7  
           

BBF Jeugd voorjaars-competitie 2020

Klik hier voor alle uitslagen van de teams.

BBF Jeugd Slamis 1
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
 4-2-2020 18.30  Slamis 1  BV Sparrenburg 5 8-8  Jasmijn
 14-2-2020 18.00  HBV 4  Slamis 1    Merel
 18-2-2020 
18.30  Slamis 1  BC Hilvarenbeek 1 12-4  Lois
 7-3-2020 08.30  BV Sparrenburg 6  Slamis 1    Dean
 21-3-2020 
08.30  BV Sparrenburg 5  Slamis 1    Max
 24-3-2020 18.30  Slamis 1  HBV 4    
 31-3-2020 19.00  BC Hilvarenbeek 1  Slamis 1    
 7-4-2020 18.30  Slamis 1  BV Sparrenburg 6    
         
           
BBF Jeugd Slamis 2
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
 28-1-2020 18.30  Slamis 2  HBV 6 6-10  Mirte
 3-2-2020 18.00  BC Argus 4  Slamis 2 1-15  Elles
 11-2-2020 
18.30  Slamis 2  BV Shuttle up 2 12-4  Lisanne
 3-3-2020 18.30  Slamis 2  BC Argus 4    (Kirsten)
 9-3-2020 18.30  BV Shuttle up 2  Slamis 2    Jason
 13-3-2020 18.00  HBV 6  Slamis 2    Stijn
 17-3-2020 18.30  Slamis 2  HBV 6    
 23-3-2020 18.00  BC Argus 4  Slamis 2    
 31-3-2020 18.30  Slamis 2  BV Shuttle up 2    
           
BBF Jeugd Slamis 3
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
 4-2-2020 18.30  Slamis 3  BV Sparrenburg 10 9-7  Yzze
 15-2-2020 08.30  BV Sparrenburg 9  Slamis 3 8-8  Kimmi
 18-2-2020 18.30  Slamis 3  BC Argus 5 10-6  Jasmijn
 7-3-2020 08.30  BV Sparrenburg 10  Slamis 3    Tieme
 10-3-2020 18.30  Slamis 3  BV Sparrenburg 9    Daniel
 16-3-2020 18.00  BC Argus 5  Slamis 3    Lau
 24-3-2020 18.30  Slamis 3  BV Sparrenburg 10    
 4-4-2020 08.30  BV Sparrenburg 9  Slamis 3    
 6-4-2020  18.00   BC Argus 5  Slamis 3    

BBF Senioren Najaars-competitie 2019

BBF-Slamis 1 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
 26-9-19 20:15   BCG 2  Slamis 1 5-11  Marianne Schimmel
 8-10-19  20:00  Slamis 1  BV De Klapper 1 11-5  Susan Scheepers
 5-11-19  20:00   Slamis 1  BCG 2 13-3  Thomas Lammers
 12-11-19  20:00   Slamis 1  BC Deno 1    Tjeerd Nuijen
 18-11-19  20:00   BV De Klapper 1  Slamis 1 9-7  
 26-11-19   20:00   Slamis 1  BC Argus 1 15-1  
 12-12-19  19:45  BC Deno 1  Slamis 1 13-3  
 16-12-19  20:00 
 BC Argus 1  Slamis 1 4-12  
         
           

BBF Senioren Najaars-competitie 2019

BBF-Slamis 1 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
28-1-2020 20.00 Slamis 1 BV de Maasshuttles 2 7-9  Susan Scheepers
3-2-2020 20.00 BV de Klapper 1 Slamis 1 5-11  Marianne Schimmel 
19-2-2020 20.15  BCS Vught 2 Slamis 1 11-5  Thomas Lammers 
9-3-2020 20.00 BV de Maasshuttles 2 Slamis 1    Tjeerd Nuijen 
17-3-2020 20.00 Slamis 1 BV de Klapper 1    (Tycho van Dijk)
23-3-2020 20.00 
BC Argus 1 Slamis 1    
31-3-2020 20.00 Slamis 1 BCS Vught 2    
14-4-2020 20.00 Slamis 1 BC Argus 1