Locatie en speeltijden

Locatie:
      Sporthal de Stigt
      Kapelstraat 100 te Uden

  Wedstrijd op zaterdag
    Sporthal Udens College
              sector HAVO/VWO
    President kennedylaan 22B
    5402 KD Uden

Speeltijden:
      Bad-Mini-ton
      Jeugd
      Senioren

Jeugd badminton op park Hoeven
Jeugdteam kampioen
Pannenkoeken op de Baggemert
Sinterklaasfeest voor de Jeugd
Einde seizoen Jeugd

BC Slamis boven de 100 leden

In deze coronatijd is het een bijzondere prestatie dat BC Slamis ‘67 meer dan 100 leden heeft, waarvan meer dan 40 jeugdleden. BC Slamis heeft in dit aparte corona-jaar alles uit de kast gehaald om badminton goed op de Ujese kaart te houden. Met medewerking van de TSV Park Hoeven heeft onze jeugd actief kunnen blijven sporten afgelopen voorjaar en zomer. Na de zomervakantie zijn er zowel senioren als jeugdspelers bij gekomen. Vanaf 1 november j.l in één keer zes jeugdleden erbij, zie foto, waardoor de teller boven de 100 uitkwam. Voor BC Slamis en voor al onze leden en ouders een positieve opsteker in deze zeer aparte tijd, waarin blijven sporten van groot belang is voor jong en oud!!

Nieuwe leden zijn van harte welkom bij BC Slamis ’67. Badminton is een actieve en leuke sport. We spelen op dinsdags en donderdagavond in sporthal de Stigt, jeugd 1830u, senioren vanaf 20.15u. Kijk voor meer informatie op www.slamis.nl.

Of bel met Yvonne Sanders voor de jeugd:06-38225440
Voor de volwassenen: Joos van Hees, 06-46892650

Sponsors