Locatie en speeltijden

Locatie:
      Sporthal de Stigt
      Kapelstraat 100 te Uden

  Wedstrijd op zaterdag
    Sporthal Udens College
              sector HAVO/VWO
    President kennedylaan 22B
    5402 KD Uden

Speeltijden:
      Bad-Mini-ton
      Jeugd
      Senioren

Jeugd badminton op park Hoeven
Jeugdteam kampioen
Pannenkoeken op de Baggemert
Sinterklaasfeest voor de Jeugd
Einde seizoen Jeugd

Laatste nieuws

Dorpencompetitie  wedstrijden seizoen 2020-2021

Dit is een overzicht van de wedstrijden van BC Slamis. Een overzicht van alle uitslagen vind je hier

Slamis DC1 Poule B    
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
 28-10-20  Boxmeer 2  Slamis 1    Mijntje Mirande
 12-11-20  Slamis 1  St Anthonis 2    Marja Timmers
 19-11-20 
 Slamis 1  Volkel 1    Pascal Michels
 7-12-20 
 Mill 2  Slamis 1    Jos van der Zande
 14-1-21  Slamis 1  Boxmeer 2    
 21-1-21  Volkel 1  Slamis 1    
 11-2-21 
 Slamis 1  Mill 2    
 24-2-21  St Anthonis 2  Slamis 1    
         
Slamis DC2 Poule C  
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
 2-2-21  Slamis 2  Boxmeer 3    Marieke Nijhof
 5-11-20 
 Grave 2  Slamis 2    Silvia van den Hanenberg
 10-11-20  Slamis 2  Mill 3    Henny van den Elzen 
 19-11-20  Haps 1  Slamis 2    Joos van Hees 
 3-12-20  Grave 3  Slamis 2    
 10-12-20 
 Slamis 2  Haps 1    
 12-1-21  Slamis 2  Grave 3    
 23-2-21  Slamis 2  Grave 2    
 3-3-21  Boxmeer 3  Slamis 2    
 8-3-21  Mill 3  Slamis 2    
         
Slamis DC3 Poule D    
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
 17-11-20  Slamis 3  Slamis 4    Michelle van de Pavert
 15-10-20  Slamis 3  Cuijk 2    Lindi Pennings 
 29-10-20  Slamis 3  Oeffelt 2    Alexander van Dam 
 4-11-20  Oeffelt 1  Slamis 3    Willem Putman 
 26-11-20  Slamis 3  Grave 4    
 8-12-20  Slamis 4  Slamis 3    
 14-1-21  Grave 4  Slamis 3    
 21-1-21  Slamis 3  Oeffelt 1    
 27-1-21  Oeffelt 2  Slamis 3    
 11-3-21  Cuijk 2  Slamis 3    
         
Slamis DC4 Poule D    
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
 24-9-20  Cuijk 2  Slamis 4 8-9  Marjan Schoneveld
 17-11-20
 Slamis 3  Slamis 4    Anette Lamers 
 3-11-20  Slamis 4  Grave 4    Erik Lammers 
 3-12-20  Slamis 4  Oeffelt 2    Gied Willems 
 8-12-20  Slamis 4  Slamis 3    
 28-1-21  Oeffelt 1  Slamis 4    
 4-2-21 
 Slamis 4  Cuijk 2    
 10-2-21  Oeffelt 2  Slamis 4    
 25-2-21  Grave 4  Slamis 4    
 4-3-21  Slamis 4  Oeffelt 1    
         

Sponsors