Locatie en speeltijden

Locatie:
      Sporthal de Stigt
      Kapelstraat 100 te Uden

  Wedstrijd op zaterdag
    Sporthal Udens College
              sector HAVO/VWO
    Schepenhoek 101
    5403 GA Uden
              Kaart

Speeltijden:
      Bad-Mini-ton
      Jeugd
      Senioren

Jeugd badminton op park Hoeven
Jeugdteam kampioen
Pannenkoeken op de Baggemert
Sinterklaasfeest voor de Jeugd
Einde seizoen Jeugd

BBF Jeugd najaars-competitie 2021

BBF-Jeugdklasse 3 Slamis 1 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
22-9-2021 19.30  BV Sparrenburg 3  Slamis 1 3-13  Jasmijn H
28-9-2021 18.30   Slamis 1  HBV 1 3-13  Lois 
5-10-2021 19.00   BV Hilvarenbeek 1  Slamis 1 0-16  Dean 
2-11-2021 18.30  Slamis 1  BC Argus 3 12-4  Max 
9-11-2021 18.30  Slamis 1  BV Sparrenburg 3    
19-11-2021  18.00  HBV 1  Slamis 1    
23-11-2021  18.30  Slamis 1  BV Hilvarenbeek 1    
6-12-2021  18.00  BC Argus 3  Slamis 1    
           
BBF-Jeugdklasse 4 Slamis 2 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
2-10-2021 09.00  Slamis 2  HBV 2 0-16  Jasmijn M
9-10-2021  09.30  BV de Maasshuttles 2  Slamis 2 16-0  Anouk
16-10-2021 
09.00  Slamis 2  BV Sparrenburg 4 2-14  Frans
6-11-2021  10.00  BCG 2  Slamis 2 14-2  David 
19-11-2021  18.00  HBV 2  Slamis 2    Selin 
27-11-2021  09.00  Slamis 2  BV de Maasshuttles 2    
4-12-2021  08.30  BV Sparrenburg 4  Slamis 2    
11-12-2021  09.00  Slamis 2  BCG 2    
           
BBF-Jeugdklasse 5 Slamis 3 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
20-9-2021 18.00  BV Argus 4  Slamis 3 14-2  Femke
9-10-2021  09.00   Slamis 3  BV Shuttle up 1 9-7  Nina 
16-10-2021  10.30   BV de Klapper 2  Slamis 3 14-2  Wiktoria 
6-11-2021  09.00  Slamis 3  BV Sparrenburg 5    Lau 
13-11-2021  09.00   Slamis 3  BC Argus 4    Andro 
22-11-2021  18.30   BV Shuttle up 1  Slamis 3    
4-12-2021  09.00   Slamis 3  BV de Klapper 2    
11-12-2021  08.30   BV Sparrenburg 5  Slamis 3    
           
BBF-Jeugdklasse 6 Slamis 4 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
21-9-2021 18.30   Slamis 4  HBV 3 8-8  Noah
2-10-2021 08.30   BV Sparrenburg 7  Slamis 4 16-0  Purpel 
5-10-2021 18.30   Slamis 4  BC Argus 5 0-16  Sophie 
16-10-2021  08.30  BV Sparrenburg 6  Slamis 4 16-0  Sara 
12-11-2021 18.00  HBV 3  Slamis 4 16-0  
16-11-2021  18.30  Slamis 4  BV Sparrenburg 7 0-16  
22-11-2021  18.00  BC Argus 5  Slamis 4 16-0  
30-11-2021  18.30  Slamis 4  BV Sparrenburg 6 0-16  
           
BBF-Jeugdklasse 7 Slamis 5 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
25-9-2021  09.00  Slamis 5  BV de Maasshuttles 3 6-10  Emma
29-9-2021  19.00  BCS Vught 2  Slamis 5 4-12  Nora
16-10-2021 09.00   Slamis 5  BV de Klapper 3    Yannick 
2-11-2021 18.30   BC'80- Blusco 1  Slamis 5 7-9  Milosz 
13-11-2021  09.30   BV de Maasshuttles 3  Slamis 5    
20-11-2021  09.00  Slamis 5  BCS Vught 2    
4-12-2021  09.00  BV de Klapper 3  Slamis 5    
11-12-2021  09.00  Slamis 5  BC'80- Blusco 1    
           
BBF-Jeugdklasse 8 Slamis 6 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
25-9-2021  10.00  BCG 3  Slamis 6 16-0  Nicola
2-10-2021  09.00   Slamis 6  BC Argus 6 0-16  Makeda 
9-10-2021  09.30   BV de Maasshuttles 4  Slamis 6 13-3  Nana 
6-11-2021  09.00   Slamis 6  BV Sparrenburg 8    Lize 
13-11-2021  09.00   Slamis 6  BCG 3    
15-11-2021  18.00   BC Argus 6  Slamis 6    
27-11-2021  09.00   Slamis 6  BV de Maasshuttles 4    
11-12-2021  08.30   BV Sparrenburg 8  Slamis 6    
           

BBF Senioren Najaars-competitie 2021

BBF-Slamis 1 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
 24-9-2021 VBV 2 Slamis 1 6-10  Eveliene Schimmel
5-10-2021 Slamis 1 BCS Vught 2 11-5  Marianne Schimmel
11-10-2021 BC Argus 1 Slamis 1 6-10  Ellen Oonincx
2-11-2021 Slamis 1 PC Poona 1 16-0  Tjeerd Nuijen
9-11-2021 Slamis 1 VBV 2    Cuong Le
24-11-2021 BCS Vught 2 Slamis 1    
30-11-2021 Slamis 1 BC Argus 1    
6-12-2021 BC Poona 1 Slamis 1    
         
         

Dorpencompetitie  wedstrijden seizoen 2020-2021

Dit is een overzicht van de wedstrijden van BC Slamis. Een overzicht van alle uitslagen vind je hier

Slamis DC1 Poule A    
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
28-11-2021  St Anthonis 1  Slamis 1    Elja van den Broek
8-12-2021  Boxmeer 1  Slamis 1    Eveliene Schimmel
 21-12-2021
 Slamis 1  St Anthonis 1   Jochem Rietbergen 
18-1-2022  Slamis 1  Boxmeer 1   Corné Timmers 
27-1-2022  Cuijk 1  Slamis 1    
3-2-2022  Slamis 1  Grave 1    
17-2-2022  Cuijk 2  Slamis 1    
24-2-2022  Slamis 1  Cuijk 1    
15-3-2022   Slamis 1  Cuijk 2    
24-3-2022  Grave 1  Slamis 1    
         
Slamis DC2 Poule B  
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
19-10-2021 Slamis 2 Grave 2 10-7 Marja Timmers
9-11-2021 Slamis 2 Volkel 1 8-7 Mijntje Mirande
9-12-2021 Grave 2 Slamis 2   Pascal Michels
2-12-2021 Slamis 2 Mill 1    Tycho van Dijk
20-1-2022 Volkel 1 Slamis 2   Jos van der Zande
31-1-2022 Mill 1 Slamis 2    
22-2-2022 Oss 1 Slamis 2    
10-3-2022 Slamis 2 Oss 1    
         
Slamis DC3 Poule C    
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
13-10-2021 Boxmeer 2 Slamis 3 12-3  Marieke Nijhof
11-11-2021 Haps 1 Slamis 3 9-6  Silvia van den Hanenberg
29-11-2021 Mill 2 Slamis 3   Hanna Oonincx 
14-12-2021 Slamis 3 Haps 1   Henny van den Elzen 
25-1-2022 Slamis 3 Mill 2   Joos van Hees 
3-2-2022 Grave 3 Slamis 3   Tjietse Sanders 
15-2-2022 Slamis 3 Boxmeer 2    
17-3-2022 Slamis 3 Grave 3    
         
Slamis DC4 Poule D    
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
10-11-2021 Oeffelt 1 Slamis 4 6-8  Michelle van de Pavert
27-1-2022  Slamis 4 Grave 4   Lindi Pennings 
23-11-2021 Slamis 4 Cuijk 3   Alexander van Dam 
30-11-2021 Slamis 5 Slamis 4   Willem Putman 
7-12-2021 Slamis 4 Slamis 5    
11-1-2022 Slamis 4 Oeffelt 2    
26-1-2022 Oeffelt 2 Slamis 4    
1-2-2022 Slamis 4 Oeffelt 1    
10-2-2022 Cuijk 3 Slamis 4    
24-2-2022 Grave 4 Slamis 4    
         
Slamis DC5 Poule D    
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
14-10-2021 Slamis 5 Oeffelt 2 9-10  Marjan Schoneveld
13-1-2022 Slamis 5 Oeffelt 1   Anette Lamers 
18-11-2021 Grave 4 Slamis 5 5-11 Demi van den Akker 
30-11-2021 Slamis 5 Slamis 4   Erik Lammers 
7-12-2021 Slamis 4 Slamis 5   Gied Willems 
22-12-2021 Oeffelt 1 Slamis 5    
20-1-2022 Slamis 5 Cuijk 3    
17-2-2022 Slamis 5 Grave 4    
10-3-2022 Cuijk 3 Slamis 5    
23-3-2022 Oeffelt 2 Slamis 5