Locatie en speeltijden

Locatie:
      Sporthal de Stigt
      Kapelstraat 100 te Uden

  Wedstrijd op zaterdag
    Sporthal Udens College
              sector HAVO/VWO
    Schepenhoek 101
    5403 GA Uden
              Kaart

Speeltijden:
      Bad-Mini-ton
      Jeugd
      Senioren

Jeugd badminton op park Hoeven
Jeugdteam kampioen
Pannenkoeken op de Baggemert
Sinterklaasfeest voor de Jeugd
Einde seizoen Jeugd

BBF Jeugd najaars-competitie 2021

BBF-Jeugdklasse 3 Slamis 1 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
22-9-2021 19.30  BV Sparrenburg 3  Slamis 1 3-13  Jasmijn H
28-9-2021 18.30   Slamis 1  HBV 1 3-13  Lois 
5-10-2021 19.00   BV Hilvarenbeek 1  Slamis 1 0-16  Dean 
2-11-2021 18.30  Slamis 1  BC Argus 3 12-4  Max 
9-11-2021 18.30  Slamis 1  BV Sparrenburg 3    
19-11-2021  18.00  HBV 1  Slamis 1    
23-11-2021  18.30  Slamis 1  BV Hilvarenbeek 1    
6-12-2021  18.00  BC Argus 3  Slamis 1    
           
BBF-Jeugdklasse 4 Slamis 2 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
2-10-2021 09.00  Slamis 2  HBV 2 0-16  Jasmijn M
9-10-2021  09.30  BV de Maasshuttles 2  Slamis 2 16-0  Anouk
16-10-2021 
09.00  Slamis 2  BV Sparrenburg 4 2-14  Frans
6-11-2021  10.00  BCG 2  Slamis 2 14-2  David 
19-11-2021  18.00  HBV 2  Slamis 2    Selin 
27-11-2021  09.00  Slamis 2  BV de Maasshuttles 2    
4-12-2021  08.30  BV Sparrenburg 4  Slamis 2    
11-12-2021  09.00  Slamis 2  BCG 2    
           
BBF-Jeugdklasse 5 Slamis 3 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
20-9-2021 18.00  BV Argus 4  Slamis 3 14-2  Femke
9-10-2021  09.00   Slamis 3  BV Shuttle up 1 9-7  Nina 
16-10-2021  10.30   BV de Klapper 2  Slamis 3 14-2  Wiktoria 
6-11-2021  09.00  Slamis 3  BV Sparrenburg 5    Lau 
13-11-2021  09.00   Slamis 3  BC Argus 4    Andro 
22-11-2021  18.30   BV Shuttle up 1  Slamis 3    
4-12-2021  09.00   Slamis 3  BV de Klapper 2    
11-12-2021  08.30   BV Sparrenburg 5  Slamis 3    
           
BBF-Jeugdklasse 6 Slamis 4 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
21-9-2021 18.30   Slamis 4  HBV 3 8-8  Noah
2-10-2021 08.30   BV Sparrenburg 7  Slamis 4 16-0  Purpel 
5-10-2021 18.30   Slamis 4  BC Argus 5 0-16  Sophie 
16-10-2021  08.30  BV Sparrenburg 6  Slamis 4 16-0  Sara 
12-11-2021 18.00  HBV 3  Slamis 4 16-0  
16-11-2021  18.30  Slamis 4  BV Sparrenburg 7 0-16  
22-11-2021  18.00  BC Argus 5  Slamis 4 16-0  
30-11-2021  18.30  Slamis 4  BV Sparrenburg 6 0-16  
           
BBF-Jeugdklasse 7 Slamis 5 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
25-9-2021  09.00  Slamis 5  BV de Maasshuttles 3 6-10  Emma
29-9-2021  19.00  BCS Vught 2  Slamis 5 4-12  Nora
16-10-2021 09.00   Slamis 5  BV de Klapper 3    Yannick 
2-11-2021 18.30   BC'80- Blusco 1  Slamis 5 7-9  Milosz 
13-11-2021  09.30   BV de Maasshuttles 3  Slamis 5    
20-11-2021  09.00  Slamis 5  BCS Vught 2    
4-12-2021  09.00  BV de Klapper 3  Slamis 5    
11-12-2021  09.00  Slamis 5  BC'80- Blusco 1    
           
BBF-Jeugdklasse 8 Slamis 6 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
25-9-2021  10.00  BCG 3  Slamis 6 16-0  Nicola
2-10-2021  09.00   Slamis 6  BC Argus 6 0-16  Makeda 
9-10-2021  09.30   BV de Maasshuttles 4  Slamis 6 13-3  Nana 
6-11-2021  09.00   Slamis 6  BV Sparrenburg 8    Lize 
13-11-2021  09.00   Slamis 6  BCG 3    
15-11-2021  18.00   BC Argus 6  Slamis 6    
27-11-2021  09.00   Slamis 6  BV de Maasshuttles 4    
11-12-2021  08.30   BV Sparrenburg 8  Slamis 6