Locatie en speeltijden

Locatie:
      Sporthal de Stigt
      Kapelstraat 100 te Uden

  Wedstrijd op zaterdag
    Sporthal Udens College
              sector HAVO/VWO
    President kennedylaan 22B
    5402 KD Uden

Speeltijden:
      Bad-Mini-ton
      Jeugd
      Senioren

Jeugd badminton op park Hoeven
Jeugdteam kampioen
Pannenkoeken op de Baggemert
Sinterklaasfeest voor de Jeugd
Einde seizoen Jeugd

Dorpencompetitie  wedstrijden seizoen 2020-2021

Dit is een overzicht van de wedstrijden van BC Slamis. Een overzicht van alle uitslagen vind je hier

Slamis DC1 Poule A    
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
28-11-2021  St Anthonis 1  Slamis 1    Elja van den Broek
8-12-2021  Boxmeer 1  Slamis 1    Eveliene Schimmel
 21-12-2021
 Slamis 1  St Anthonis 1   Jochem Rietbergen 
18-1-2022  Slamis 1  Boxmeer 1   Corné Timmers 
27-1-2022  Cuijk 1  Slamis 1    
3-2-2022  Slamis 1  Grave 1    
17-2-2022  Cuijk 2  Slamis 1    
24-2-2022  Slamis 1  Cuijk 1    
15-3-2022   Slamis 1  Cuijk 2    
24-3-2022  Grave 1  Slamis 1    
         
Slamis DC2 Poule B  
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
19-10-2021 Slamis 2 Grave 2 10-7 Marja Timmers
9-11-2021 Slamis 2 Volkel 1   Mijntje Mirande
25-11-2021 Grave 2 Slamis 2   Pascal Michels
2-12-2021 Slamis 2 Mill 1    Tycho van Dijk
20-1-2022 Volkel 1 Slamis 2   Jos van der Zande
31-1-2022 Mill 1 Slamis 2    
22-2-2022 Oss 1 Slamis 2    
10-3-2022 Slamis 2 Oss 1    
         
Slamis DC3 Poule C    
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
13-10-2021 Boxmeer 2 Slamis 3 12-3  Marieke Nijhof
11-11-2021 Haps 1 Slamis 3    Silvia van den Hanenberg
29-11-2021 Mill 2 Slamis 3   Hanna Oonincx 
14-12-2021 Slamis 3 Haps 1   Henny van den Elzen 
25-1-2022 Slamis 3 Mill 2   Joos van Hees 
3-2-2022 Grave 3 Slamis 3   Tjietse Sanders 
15-2-2022 Slamis 3 Boxmeer 2    
17-3-2022 Slamis 3 Grave 3    
         
Slamis DC4 Poule D    
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
10-11-2021 Oeffelt 1 Slamis 4    Michelle van de Pavert
2-11-2021  Slamis 4 Grave 4   Lindi Pennings 
23-11-2021 Slamis 4 Cuijk 3   Alexander van Dam 
30-11-2021 Slamis 5 Slamis 4   Willem Putman 
7-12-2021 Slamis 4 Slamis 5    
11-1-2022 Slamis 4 Oeffelt 2    
26-1-2022 Oeffelt 2 Slamis 4    
1-2-2022 Slamis 4 Oeffelt 1    
10-2-2022 Cuijk 3 Slamis 4    
24-2-2022 Grave 4 Slamis 4    
         
Slamis DC5 Poule D    
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
14-10-2021 Slamis 5 Oeffelt 2 9-10  Marjan Schoneveld
4-11-2021 Slamis 5 Oeffelt 1   Anette Lamers 
18-11-2021 Grave 4 Slamis 5   Demi van den Akker 
30-11-2021 Slamis 5 Slamis 4   Erik Lammers 
7-12-2021 Slamis 4 Slamis 5   Gied Willems 
22-12-2021 Oeffelt 1 Slamis 5    
20-1-2022 Slamis 5 Cuijk 3    
17-2-2022 Slamis 5 Grave 4    
10-3-2022 Cuijk 3 Slamis 5    
23-3-2022 Oeffelt 2 Slamis 5