Locatie en speeltijden

Locatie:
   Sporthal de Stigt
   Kapelstraat 100 te Uden

Speeltijden:
   Bad-Mini-ton
   Jeugd
   Senioren

Jeugdfeest Glow in the dark
Spelen en Happen Jeugd
Jeugdteam U15 Kampioen

Jeugd competitie 2019-2020

BNL-U9 Slamis J4 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
 22-9-19 9.30  Slamis J4  BC EHV J6  Verv.  Nicola
 29-9-19  11.30  BC Veldhoven J6  Slamis J4 4-4  Nina
 6-10-19 10.00  BC EHV J6  Slamis J4    Juline
 10-11-19 9.30  Slamis J4  BC Veldhoven J6    Wiktoria
 8-12-19 9.30  Slamis J4  BC Veldhoven J6    
 12-1-20 11.30  BC Veldhoven J6  Slamis J4    
 19-1-20 13.15  BC EHV J6  Slamis J4    
 26-1-20 9.30  Slamis J4  BC EHV J6    
           
BNL-U11-1 Slamis J2 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
 15-9-19  9.30  BC Geldrop J8  Slamis J2 1-7  Max
 22-9-19  9.30   Slamis J2  BC Veldhoven J5 8-0  Noa 
 29-9-19  9.30   BC de Zwaluwen J4  Slamis J2 0-8  Anouk 
 6-10-19  10.00   BC Oss J5  Slamis J2 1-2  Nora 
 10-11-19  9.30   Slamis J2  BC'67 Veghel J5    Elles 
 1-12-19  9.30   Slamis J2  BC Geldrop J8    
 15-12-19  9.30   Slamis J2  BC de Zwaluwen J4    
 12-1-20  9.30   Slamis J2  BC Oss J5    
 19-1-20  10.00   BC'67 Veghel J5  Slamis J2    
 16-2-20  11.30   BC Veldhoven J5  Slamis J2    
           
BNL-U11-2 Slamis J3 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
 14-9-19 17.00  BC Oosterhout J7  Slamis J3 6-2  Skyler
 29-9-19 12.00  BC BH J3  Slamis J3 2-6  Jay 
 6-10-19 9.30  SV Olympus'69 J3  Slamis J3 6-2  Levi 
 3-11-19 9.30  Slamis J3  BC EHV J5    Anora 
 10-11-19 9.30  Slamis J3  FST J3    Surya 
 17-11-19 10.00  BC Geldrop J9  Slamis J3    
 1-12-19 9.30  Slamis J3  BC Oosterhout J7    
 15-12-19 9.30  Slamis J3  BC BH J3    
 12-1-20 9.30  Slamis J3  SV Olympus'69 J3    
 18-1-20 9.45  FST J3  Slamis J3    
 26-1-20 9.30  Slamis J3  BC Geldrop J9    
 9-2-20 13.15  BC EHV J5  Slamis J3    
           
BNL-U17 Slamis J1 Klik hier voor alle uitslagen
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag  Team
 14-9-19 17.00  BC Oosterhout J3  Slamis J1 0-8  Noah
 22-9-19 9.30  Slamis J1  BC Veldhoven J3 8-0  Tjietse 
 6-10-19 10.00  BC Oss J1  Slamis J1 1-7  Demi 
 3-11-19 9.30  Slamis J1  BVC 74 J1    Hannah 
 10-11-19 9.30  Slamis J1  BC'67 Veghel J1    
 17-11-19 14.00  BCH J1  Slamis J1    
 1-12-19 9.30  Slamis J1  BC Oosterhout J3    
 8-12-19 9.30  BC Veldhoven J3  Slamis J1    
 12-1-20 9.30  Slamis J1  BC Oss J1    
 19-1-20 10.00  BC'67 Veghel J1  Slamis J1    
 26-1-20 9.30  Slamis J1  BCH J1    
 9-2-20 10.00  BVC 74 J1  Slamis J1