Locatie en speeltijden

Locatie:
   Sporthal de Stigt
   Kapelstraat 100 te Uden

Speeltijden:
   Bad-Mini-ton
   Jeugd
   Senioren

Jeugdfeest Glow in the dark
Spelen en Happen Jeugd
Jeugdteam U15 Kampioen

Dorpencompetitie  wedstrijden seizoen 2019-2020

Dit is een overzicht van de wedstrijden van BC Slamis. Een overzicht van alle uitslagen vind je hier

Slamis DC1    
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
 1-10-19  Slamis 1  Mill 1 10-4  Elja van den Broek-Timmers
 5-11-19  Slamis 1
 Boxmeer 1 10-8  Ellen Oonincx
 19-11-19  Oss  Slamis 1    Corné Timmers
 27-11-19  St Anthonis 1  Skamis 1    Jochem Rietbergen
 10-12-19  Slamis 1  Cuijk 3    
 13-1-20  Mill 1  Slamis 1    
 21-1-20  Slamis 1  Oss    
 30-1-20  Cuijk 3  Slamis 1    
 11-2-20  Slamis 1  St Anthonis 1    
 11-3-20  Boxmeer 1  Slamis 1    
         
Slamis DC2  
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
 24-9-19  Slamis 2  Volkel 1 11-5  Mijntje Mirande
 21-11-19  Grave 2  Slamis 2 6-9  Marja Timmers
 22-10-19
 Slamis 2  St Anthonis 2 6-11  Pascal Michels
 12-11-19
 Slamis 2  Mill 2 10-6  Jos van der Zande
 3-12-19  Slamis 2  Grave 1 5-13  
 16-1-20  Volkel 1  Slamis 2    
 28-1-20  Slamis 2  Grave 2    
 3-2-20  Mill 2  Slamis 2    
 13-2-20  Grave 1  Slamis 2    
 4-3-20  St Anthonis 2  Slamis 2    
         
Slamis DC3    
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
 8-10-19  Slamis 3  Mill 3 10-6  Marieke Nijhof
 24-10-19  Grave 3  Slamis 3 6-10 Silvia van den Hanenberg
 30-10-19  Boxmeer 2  Slamis 3 8-8  Henny van den Elzen
 7-11-19  Haps  Slamis 3 8-6  Joos van Hees
 26-11-19  Slamis 3  Cuijk 4 14-1  Tycho van Dijk
 17-12-19  Slamis 3  Haps    
 16-1-20  Cuijk 4  Slamis 3    
 18-2-20  Slamis 3  Grave 3    
 3-3-20  Slamis 3  Boxmeer 2    
 9-3-20  Mill 3  Slamis 3    
         
Slamis DC4    
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
 26-9-19  Slamis 4  Slamis 5 6-10  Marjan Schoneveld
 26-2-20  Oeffelt 1  Slamis 4    Anette Lamers
 7-11-19  Slamis 4  Veghel 11-4  Erik Lammers
 14-11-19  Slamis 5  Slamis 4    Gied Willems
 19-11-19  Slamis 4  Grave 4 7-8  
 12-12-19  Grave 4  Slamis 4    
 18-12-19  Oeffelt 2  Slamis 4    
 14-1-20  Veghel  Slamis 4    
 30-1-20  Slamis 4  Oeffelt 2    
 4-2-20  Slamis 4  Oeffelt 1    
         
Slamis DC5    
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
 24-3-20  Slamis 5  Veghel    Michelle van de Pavert
 26-9-19  Slamis 4  Slamis 5 6-10  Lindi Pennings
 29-10-19  Slamis 5  Grave 4 11-4  Alexander van Dam
 6-11-19  Oeffelt 1  Slamis 5 4-12  Willem Putman
 14-11-19  Slamis 5  Slamis 4 7-11  
 10-12-19  Veghel  Slamis 5    
 14-1-20  Slamis 5  Oeffelt 1    
 12-2-20   Oeffelt 2  Slamis 5    
 5-3-20  Grave 4  Slamis 5    
 10-3-20  Slamis 5  Oeffelt 2